BROMED Sokolov s.r.o.

Aktuality

Od 1.12.2020  je otevřená ordinace MUDr. Gajdošová /MUDr. Pauchová  i ve středu , k návštěvě svého lékaře tedy můžete využít celý týden.

Od ledna 2019  nastoupila místo MUDr. Rundové Marie nová lékařka MUDr. Petra Gajdošová – zatím na 0.5 úvazku  – Pondělí + úterý a občas sředy. Lékařka se připravuje na atestaci ze všeobecného lékařštví, ale již má dlouholeté zkušenosti s léčením pacientů na interně a dialýze.  Lékařka se střídá v ordinaci s MUDr. Pauchovou Dagmar .

Od června 2019 dále nastoupila do ordinace MUDr. Brože  lékařka MUDr.Taťána Krákorová . V ordinaci se s ní budete potkávat ve středu /budeme pracovat spolu  ve dvou ordinacích/   a v pátek , kdy bude místo MUDr. Brože . Lékařka se připravuje na atestaci ze všeobecného praktického  lékařštví, ale již je zkušená neuroložka , což rádi využijeme i v naší ordinaci .

Další novinkou je pořízení přístroje k diagnostice poruch dýchání s nedostatečným okysličením mozku během spánku  – takzvaným syndromem spánkové apnoe , což způsouje mnoho problémů : únava během dne , až usínání během běžných činností/ i třeba řízení auta / , četné další potíže .  Pokud tedy víte , že  “ chrápete“ , nestyďte se a nechte se raději  u nás vyšetřit . Vyšetření je nezatěžující , nebolestivé, přístroj dostanete přez noc  domů.

BROMED Sokolov s.r.o. is powered by Wordpress | WordPress Themes