BROMED Sokolov s.r.o.

Úvodní stránka

 

Výstřižek2

O nás

Jsme  tři ordinace  praktických lékařů pro dospělé  – ordinace   MUDr. Jaroslava  Brože   , MUDr. Dagmar Pauchové  s MUDr. Petrou Gajdošovou a  ordinaci MUDr.  Lenky Dyrcové   .   Další lékařkou je  MUDr. Taťána Krákorová , která   pracuje  od  června 2019  v ordinaci   MUDr. Jaroslava Brože  / středy a pátky / .  V naší budově se  dále  nachází ordinace klinického psychologa  Mgr. Zuzany Pastierikové Neveďalové , v suterénu  budovy  masážní  salon  paní  Jany  Veřtatové  , pedikúra a manikúra  Bc. Petry Märzové  ,  kosmetický salon paní Ivety Jelínkové .

 

Co  Vám  můžeme  nabídnout

Jak jsem již uvedl , jsme  praktičtí lékaři pro dospělé .   Kromě běžné kurativy   zajištujeme  mnoha  firmám  závodní péči ,  provádíme svým registrovaným pacientům předoperační vyšetření sledujeme  pacienty  s  cukrovkou , zajišťujeme různá   očkování  /proti  chřipce  , žloutence , klíšťové meningoencefalitidě ,  a dalším dle  domluvy /    .Každá ordinace  je  vybavena  EKG přístrojem , přístrojem na  měření  INR  / sleduje  se  účinnost léčby  Warfarinem / ,  Holetr tlaku přístroj na 24 hodinové  sledování krevního tlaku ,   který nám usnadní  rozhodování o nasazení léčby vysokého tlaku   a sledování  její účinnosti. Všechny  ordinace jsou vybaveny  přístrojem na stanovení  CRP  / pomáhá lékaři v rozhodování o nasazení antibiotické léčby /.  Nově jsme pro vás pořídili přístroj k diagnostice spánkové apnoe – pokud pacient  “ chrápe “ přístroj nám umožní odhalit nebezpečné pauzy s dušením  ve spánku. Od červana  2019 Vám také naše sestřčky odeberou krev přímo v ordinaci , nemusíte tedy čekat v laboratoři.

Kde  nás najdete

Naše  ordinace  se nacházejí v samostatném křídle  polikliniky v Sokolově / bývalá lékárna  /  .  Hlavní  vchod do budovy  je přístupný z městského parku /od parkoviště  je třeba  obejít budovu polikliniky , případně  projít budovou/ .  Další přístup je ze dvora polikliniky .  Poloha  ordinací je  velmi  výhodná vzhledem  k  návaznosti na polikliniku, kde  sídlí  množství odborných lékařů , laboratoř , lékárna , rentgenové pracoviště .

 
                    

BROMED Sokolov s.r.o. is powered by Wordpress | WordPress Themes